Haute Couture

Arayüzler

Tasarım
Taslak Çalışmalar ve Şablon

Yaratıcılık, bir şablon için basit taslaklar oluşturmanın ötesinde, bireysel bir kapasitedir. Öleyse her şey bizim hislerimizle ilgilidir! Eğer ne istediğimizi ve neye ihtiyacımız olduğunu doğru analiz edebilirsek, işte o zaman daha iyisi yaratabiliriz. Bu sebeple biz Triceps’te takım çalışmasına çok önem veririz ve sizin de takımın en önemli parçası olmanızı isteriz. Siz hariç ekibin geri kalanı içinse lütfen ödüllü tasarım ve yazılım ekimizle tanışın.

Görsel Tasarım
Nasıl görüneceğiyle ilgili tasarımlar!

Kimi zaman fikirler tasarımın içinden doğarlar. Biz buradan hareket ederek web yazılım ve web tasarımın yanısıra görsel tasarım da yapıyoruz. Fakat moda olana kapılıp kendimizi sınırlamıyoruz. Farklı düşünmemiz ve ilgi çeken tasarımlar oluşturmamızın sebebi belki de burada gizlidir. Eğer siz de İnternetin daha yaratıcı ve farklı olmasını hayal ediyorsanız lütfen fikirlerinizi bizimle paylaşın.

Web Yazılım ve Geliştirme
Benzersiz fikirler için yazılım geliştirmek!

Eğer benzersiz, farklı bir fikriniz olduğuna inanıyorsanız, amaca kısa yoldan ulaşmak için son kullanıcı gibi düşünmeniz gerektiğini hatırlamanız gerekir. Bunu başardıktan sonra eğer hala fikrinizin iyi olduğuna inanıyorsanız artık başlayabiliriz demektir. Bizler yazılımcı, tasarımcı ve web uzmanlarıyız, ve projeniz için hazırız. Lütfen projenizin hangi aşamasında olursanız olun bize sormaktan, paylaşmaktan çekinmeyin, fikirleriniz bizimle güvendedir. Hadi bize ulaşın ve bakın nasıl oluyor.

Duyarlı Tasarım
İnternet tarayıcı duyarlılığı ve uyumu

Eğer web tasarım veya programlama / web geliştirme konularına ilgiliyseniz büyük ihtimalle duyarlı tasarımlar konseptini duymuşsunuzdur. Duyarlı tasarımlar bizim olmazsa olmaz başlıklarımızdandır ve projelerimizde standart olarak sunulmaktadır. Yani Triceps ile çalıştığınızda şuna emin olursunuz ki; ziyaretçiler hangi cihazı kullanırsa kullansın projenize hiçbir arayüz sorunu yaşamadan erişebilir olur. Dilerseniz daha önce teslim ettiğimiz projeleri farklı cihazlar ile test edip bunu nasıl başardığımızı inceleyebilirsiniz.

Yazı Biçimleri
Tipografi

Özellkle akıllı cihazların yaygınlaşması ile tipografi başlı başına bir konsept haline geldi. Sadece bir bilgisayar ekranını dikkate aldığımız zamanları geçtik; şimdilerde akıllı cihazların hepsini düşünmek durumundayız ve bunu ancak tipografinin önemini vurgulayarak yapabiliriz.

Elbette bunları okurken, bunu kim bilmez diyebilirsiniz. Tipografinin web tasarımdaki önemi artık sır değil. Fakat bunu proje için bir görsel güzellikten ziyade projenin amacına yönelik kullanılması tamamiyle deneyim ve vizyon meselesidir. Triceps ekibi olarak bizler, ‘tipografi ile tasarım’ tekniğini kullanıyoruz ve bu konuda oldukça iyi olduğumuzu düşünüyoruz.

Yüklenme Zamanı ve Hız
Optimizasyon

Şu konuda sanırım hemfikiriz, yavaş bir sayfa veya uygulama tamamiyle dijital çöp. Dilediğiniz kadar farklı bir fikriniz veya ürününüz olsun, hatta isterseniz dünyanın en iyi tasarımcıları ile çalışın, sayfanız yavaşsa başarısızlığa mahkumsunuz demektir. Bu nedenle, resim boyutlarını (boyut ve ölçek) en iyi duruma getirme, CSS / JavaScript dosyalarını birleştirme ve küçültme konuları işimizin çok önemli bir bileşenidir. Ayrıca bu konu güvenlik, arama motoru optimizasyonu (SEO) ile de çok ilişkilidir.

Biraz sonuçlara bakmak ister misiniz?

SEO Uyumlu
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu veya genel kullanımıyla SEO en kısa anlatımıyla İnternete ne sunduğunu doğru ve anlaşılır (arama motorlarının içeriği nasıl okuduğuna bağlı olarak) ifade etmektir. (Maalesef uygulaması söylendiği kadar kolay değildir.)

Triceps ile sayfanızın ve içeriğinizin arama motorlarında, ilişkili kelimeler bazında, ön sıralarda olacağından emin olursunuz ve bu da kimi projeler için bazen ilk hedeftir.

Proje Teslimi ve Destek
Web Tasarım, Sunucu Tarafı

Buraya kadar okuduysanız, bunların hepsinin bir web sunucusunda olup bittiğini fark etmişsinizdir. Ve tahmin ettiğiniz gibi sunucu tarafında da neler olup bittiği bizim için çok önemlidir. İşte bu yüzden projelerimizi kendi sunucularımızda barındırıyoruz. Gelin web tasarım hizmetlerimiz ile standart gelen ek hizmetlerimizi listeleyelim:

 • cPanel Kontrol Paneli
 • Gerçek insanlar tarafından 7/24 teknik destek
 • %99.99 bağlı, kesintisiz sunucu
 • Günlük (veritabanı) ve haftalık (tam) yedekleme
 • CloudLinux + CageFS ile %100 kaynak izolasyonu
 • Mailscanner ile spam bloklama
 • eXploit Scanner ile virüs koruma
 • mod_isapi ile 20 kat hızlı sayfalar
 • Güvenli, hızlı ve sağlam WordPress altyapısı
 • NVMe hard drives
Merll HOSTING
Terzi Tipi Web Barındırma

Sıkı performans veya uyumluluk bir gereklilik mi? İşletmenizin ihtiyaç duyduğu hızlı ve performanslı çalışma süresini sağlayan bir barındırma mimarisini (sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak) özelleştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Buna ek olarak, firma ve şahıslar için ayrı ve özenle hazırlanmış hazır konfigürasyonların (Planların) işinizi kolaylaştıracağını düşünüyoruz. Daha detaylı bilgi, soru & cevaplar veya rehberlik için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merll Web Sunucuları IBM Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Dünyadaki en büyük veri merkezine sahip SoftLayer IBM aynı zamanda teknik olarak da en güvenli ve en hızlı yapıya sahiptir.

Sizin için hazırladığımız planlara göz atmak ister misiniz?

Destek
Size gerçek insanlar yardım ediyor

Müşteri Hizmetleri Standartlarımız

 • Merll Müşteri Portalı Erişimi
 • 7/24/365 Dilediğiniz kanal ile teknik destek (Email, Projeps, WhatsApp, Facebook, Twitter, Slack, Telefon, SMS)
 • Otomatik olarak günlük (veritabanı) ve haftalık (tam) yedekleme
 • 7/24/365 Sunucu Bakımları ve Güvenlik

Triceps ile çalışırken gerçek insanlarla iletişim kurar, onlardan destek alırsınız. Acil durumlar veya basitce bize ulaşmak için size enygun yöntem için lütfen Müşteri Hizmetleri sayfamızı ziyaret edin.

Size özel kesim bir tasarıma hazır olun!