Haute Couture

Arayüzler

Tasarım
Taslak çalışmalar ve şablon

Yaratıcılık, bir şablon için basit taslaklar oluşturmanın ötesinde bir şey. Bize göre her şey senin hissettiğinle ilgilidir! Eğer siz ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu doğru analiz edebilirseniz, işte o zaman sizin için daha iyisini yaratabiliriz. Bu sebepledir ki biz burada takım çalışmasına çok önem veririz. Ve siz bu takımın en önemli parçası olacaksınız. Siz hariç ekibin geri kalanı için lütfen ödüllü tasarım ve yazılım ekimizle tanışın.

Görsel Tasarım
Nasıl görüneceği ile ilgili tasarımlar!

Kimi zaman fikirler tasarımın içinden doğarlar. İşte bu sebeptendir ki biz web yazılım ve web tasarımın yanısıra Görsel Tasarım da yapıyoruz. Fakat moda olanla ilgilenmiyoruz, kendimizi sınırlamıyoruz. Değişik düşünmemiz ve ilgi çeken tasarımlar oluşturmamızın sebebi de burada gizlidir. Eğer sizde İnternetin daha yaratıcı ve farklı olmasını hayal ediyorsanız lütfen fikirlerinizi bizimle paylaşın.

blank
blank
blank
blank
Web Yazılım ve Programlama
Benzersiz fikirler için yazılım geliştirmek!

Eğer benzersiz, farklı bir fikriniz olduğuna inanıyorsanız, amaca kısa yoldan ulaşmak için son kullanıcı gibi düşünmeniz gerektiğini hatırlamanız gerekir. Bunu başardıktan sonra eğer hala fikrinizin iyi olduğuna inanıyorsanız artık başlayabiliriz demektir. Bizler yazılımcı, tasarımcı ve web uzmanlarıyız, ve projeniz için hazırız. Lütfen projenizin hangi aşamasında olursanız olun bize sormaktan, paylaşmaktan çekinmeyin. Biz beyin fırtınası estirmeyi çok severiz. Ve şunu da eklemeliyiz ki fikirleriniz bizimle güvendedir. Hadi bize ulaşın ve bakın nasıl oluyor.

Duyarlı Tasarım
İnternet tarayıcı duyarlılığı ve uyumu

Eğer web tasarım veya programlama konularına ilgiliyseniz büyük ihtimalle duyarlı tasarımlar konseptini duymuşsunuzdur. Burada, Triceps'de, biz bunu standart bir özellik olarak sunuyoruz. Duyarlı tasarımlar bizim olmazsa olmaz başlıklarımızdandır. Yani Triceps ile çalıştığınızda şuna emin olursunuz ki; ziyaretçiler hangi cihazı kullanırsa kullansın projenize hiçbir arayüz sorunu yaşamadan erişebilir. Dilerseniz daha önce teslim ettiğimiz projeleri farklı cihazlar ile test edip bunu nasıl başardığımızı inceleyebilirsiniz.

Yazı Biçimleri
Tipografi

Bunu okurken, bunu kim bilmez diyebilirsiniz. Tipografinin web tasarımdaki önemi artık sır değil. Fakat bunu proje için bir görsel güzellikten ziyade projenin amacına yönelik kullanılması tamamiyle deneyim ve vizyon meselesidir. Triceps ekibi, bizler 'tipografi ile tasarım' tekniğini kullanıyoruz ve bu konuda oldukça iyi olduğumuzu düşünüyoruz.

Özellkle akıllı cihazların yaygınlaşması ile tipografi başlı başına bir konsept haline geldi. Sadece bir bilgisayar ekranını dikkate aldığımız zamanları geçtik; şimdilerde akıllı cihazların hepsini düşünmek durumundayız ve bunu ancak tipografinin önemini vurgulayarak yapabiliriz.

Yüklenme Zamanı ve Hız
Optimizasyon

Şu konuda sanırım hemfikiriz, yavaş bir sayfa veya uygulama tamamiyle dijital çöp. Dilediğiniz kadar farklı bir fikriniz veya ürününüz olsun, hatta isterseniz dünyanın en iyi tasarımcıları ile çalışın, sayfanız yavaşsa başarısızlığa mahkumsunuz demektir. Bu nedenle, resim boyutlarını (boyut ve ölçek) en iyi duruma getirme, CSS / JavaScript dosyalarını birleştirme ve küçültme konuları işimizin çok önemli bir bileşenidir. Ayrıca bu konu güvenlik, arama motoru optimizasyonu (SEO) ile de çok ilişkilidir.

Biraz sonuçlara bakmak ister misiniz?

küçük ekranlar kimi zaman hayallere yetmeyebilir
SEO Uyumlu
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu veya genel kullanımıyla SEO en kısa anlatımıyla İnternete ne sunduğunu doğru ve anlaşılır bir şekilde ifade etmektir. Fakat uygulaması söylendiği kadar kolay değildir! Triceps ile sayfanızın ve içeriğinizin arama motorlarında, ilişkili kelimeler bazında, ön sıralarda olacağından emin olursunuz. Bu da kimi projeler için ilk hedeftir.

Proje Teslimi ve Destek
Web Tasarım, Sunucu Tarafı

Şimdiye kadar yazılanları okuduysanız, bunların hepsinin bir web sunucusunda olup bittiğini bilirsiniz. Ve tahmin ettiğiniz gibi, sunucu tarafında da neler olup bittiği bizim için çok önemlidir. İşte bu yüzden projelerimizi kendi sunucularımızda barındırıyoruz. Gelin web tasarım hizmetlerimiz ile standart gelen ek hizmetlerimizi listeleyelim:

 • cPanel Kontrol Paneli
 • Gerçek insanlar tarafından 7/24 teknik destek
 • %99.99 bağlı, kesintisiz sunucu
 • Günlük (veritabanı), haftalık (tam) ve aylık (tam) yedekleme
 • Cloud Linux + CageFS ile %100 kaynak izolasyonu
 • Mailscanner ile spam bloklama
 • eXploit Scanner ile virüs koruma
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • mod_isapi ile 20 kat hızlı sayfalar
 • Güvenli, hızlı ve sağlam WordPress altyapısı
  Merll HOSTING
  Terzi Tipi Web Barındırma

  Sıkı performans veya uyumluluk bir gereklilik mi? İşletmenizin ihtiyaç duyduğu hızlı ve performanslı çalışma süresini sağlayan bir barındırma mimarisini, sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olarak, özelleştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Buna ek olarak, firma ve şahıslar için ayrı ayrı ve özenle hazırlanmış hazır konfigürasyonların (Planların) işinizi kolaylaştıracağını düşünüyoruz. Ayrıca soru & cevaplar veya rehberlik için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Merll Web Sunucuları IBM Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Dünyadaki en büyük veri merkezine sahip SoftLayer IBM aynı zamanda teknik olarak da en güvenli ve en hızlı yapıya sahiptir.

  Sizin için hazırladığımız planlara göz atmak ister misiniz?

  Destek
  Size gerçek insanlar yardım ediyor

  Müşteri Hizmetleri Standartlarımız :

  • Merll Müşterş Portalı Erişimi
  • 7/24/365 Dilediğiniz kanal ile teknik destek (Email, Projeps, WhatsApp, Facebook, Twitter, Slack, Telefon, SMS)
  • Otomatik olarak Aylık (Tam), Haftalık (Tam ve günlük (veritabanı) yedekleme
  • 7/24/365 Sunucu Bakımları ve Güvenlik

   Triceps ile çalışırken gerçek insanlarla iletişim kurar, onlardan destek alırsınız. Sayfamızda çevrim içi sohbet imkanı vardır. Bu acil durumlar veya basitce bize ulaşmak için en temel yöntemdir. Fakat size kolaylık olması adına neredeyse tüm iletişim araçlarına açığız. Müşteri Hizmetleri sayfamız da buna hizmet etmektedir.

   Size özel kesim bir tasarıma hazır olun!