BizeKatılın

Ekip & Ofis Hayatı

Triceps ile çalışırken tatil asla dert değildir. Olması gerektiği gibi sadece tatildir. Sizi kimse rahatsız etmez.

Triceps olarak, sektörde eşsiz bir müşteri deneyimi sunma konusundaki ısrarımız ile tanımlanmak isteriz. Ekip üyelerimizin tamamı, müşterilerimizi memnun etmek için, bu bitmeyen macerada, sorumluluklarına yaratıcılık, dürüstlük ve entellektüel titizlik getirmekle yükümlüdür.

Bu çerçeve içinde, ekip üyelerimizden beklentilerimiz yüksektir. Bir ekip olarak gurur duyduğumuz şeyler inşa etmek için çalışıyoruz. Bugüne kadar, bu zihniyet, uygulamalarımız yanı sıra Triceps’e devrim niteliğinde ürünler yaratabilmesinde önderlik etmiştir.

Triceps maceranızda mesai saatleri veya diğer standart prosedürlerle sınırlı değilsiniz. Hepimiz kodlayıcı, tasarımcı ve web uzmanlarıyız, bu nedenle çalışırken veya bir şeyler yaratırken kendimizi özgür hissetmek önceliğimizdir. Triceps ana ilkesi eğlenmek ve ve işin tadını çıkarmaktır! Bütün bunlar ilginizi çekiyorsa açık pozisyonlara gözatın ve lütfen iletişime geçin.

Triceps çalışma ofisi Ankara Next Level iş merkezindedir. Ankara ofisimiz harika manzarası ve canlı, dinamik, konforlu dekorasyonu ile çalışanların rahatlığı ve tabii ki verimliliği için tasarlanmıştır. ABD’de bulunan iletişim ofisimiz ise State College şehirinde hizmet vermektedir.

Yeni tasarımlar yaratmak için yeni şeyler öğrenmeye hazırız!

Açık Pozisyonlar
Açık Pozisyon Yok
Daha sonra tekrar bakınız.
Şu anda ihtiyaç olan bir açık pozisyon bulunmuyor. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin.

Size özel kesim bir tasarıma hazır olun!