BizeKatılın

Ekip & Ofis Hayatı

Triceps ile çalışırken tatil asla dert değildir. Olması gerektiği gibi sadece tatildir. Sizi kimse rahatsız etmez.

Triceps olarak, sektörde eşsiz bir müşteri deneyimi sunma konusundaki ısrarımız ile tanımlanmak isteriz. Ekip üyelerimizin tamamı, müşterilerimizi memnun etmek için, bu bitmeyen macerada, sorumluluklarına yaratıcılık, dürüstlük ve entellektüel titizlik getirmekle yükümlüdür.

Bu çerçeve içinde, ekip üyelerimizden beklentilerimiz yüksektir. Bir ekip olarak gurur duyduğumuz şeyler inşa etmek için çalışıyoruz. Bugüne kadar, bu zihniyet, uygulamalarımız yanı sıra Triceps’e devrim niteliğinde ürünler yaratabilmesinde önderlik etmiştir.

Triceps maceranızda mesai saatleri veya diğer standart prosedürlerle sınırlı değilsiniz. Hepimiz kodlayıcı, tasarımcı ve web uzmanlarıyız, bu nedenle çalışırken veya bir şeyler yaratırken kendimizi özgür hissetmek önceliğimizdir. Triceps ana ilkesi eğlenmek ve ve işin tadını çıkarmaktır! Bütün bunlar ilginizi çekiyorsa açık pozisyonlara gözatın ve lütfen iletişime geçin.

Triceps çalışma ofisi Ankara Next Level iş merkezindedir. Ankara ofisimiz harika manzarası ve canlı, dinamik, konforlu dekorasyonu ile çalışanların rahatlığı ve tabii ki verimliliği için tasarlanmıştır. ABD’de bulunan iletişim ofisimiz ise State College şehirinde hizmet vermektedir.

Yeni tasarımlar yaratmak için yeni şeyler öğrenmeye hazırız!

Açık Pozisyonlar
Müşteri Operasyonları
Ankara Ofisi, Yarı Zamanlı
Ankara’daki ekibimize katılmak üzere yeni bir takım arkadaşı arıyoruz! İletişim becerisi olan ve kendini gerçekleştirmek isteyen birisi olarak bize katılmak isteyebilirsin.
Pazarlama & PR
Ankara Ofisi, Yarı Zamanlı
Ankara’daki ekibimize katılmak üzere cesaretli birisi arıyoruz! PR bilgisine ve sosyal çevresine hakim, ekibimize fayda sunabilecek biri olarak; buyrun lütfen.
Web Geliştirici
Ankara Ofisi, Yarı Zamanlı
İleri seviyede bir tasarımcı arıyoruz. İnternetin nereye gittiğini bilen, dünyayı takip ederken kendini kopya işlerden korumuş bir ekip arkadaşı hiç fena olmazdı.

Başvuru Formu
Müşteri OperasyonPRWeb Developer


Size özel kesim bir tasarıma hazır olun!