HAUTE COUTURE SEO

Nasıl

Kimi gelişmeler size SEO devrinin kapandığını düşündürebilir. Aslında sadece dönüştü. Firmaların SERP için verdiği sonu gelmez savaş tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni ve benzersiz yaklaşımlarla uygulanan SEO; içerik, fonksiyon, hedef kitlesi vb çoklu açılardan bakıldığında anlamı değişen, ihtiyaçları farklılaşan karmaşık bir uzmanlık alanı olarak karşımıza çıkıyor.

SEO
  • SEO haute couture!

WordPress sayfanıza, özel olarak tasarlanmış bir SEO stratejisi yakışmaz mı?

İnternet sayfanız için harcadığınız para, emek, mesai doğru hesaplandığında fark edeceksiniz ki, artık bir şeylerin değişme vakti geldi.

Görünür, hızlı ve işe yardımcı bir sayfa usta eller ve iyi kumaş ister.

Haute Couture SEO nedir? Ne farkı vardır?

Haute Couture SEO üyeliği oldukça basittir. Sonuç odaklıdır. Raporları okunaklıdır. Ne yapacağı bellidir.

Haute Couture SEO, 36 adımdan oluşan bir yapılacaklar listesini uygular. Nedir bu liste? Hemen bu 36 adımı tek tek inceleyin.

  • Why? What is the differences?
  • Moulage

Moulage Aşaması

Bu ilk aşamada sayfanızın kalıbı alınır. Araştırma & planlama aşaması olarak düşünebiliriz. Bu aşama daha sonra takip edilecek tüm adım ve stratejilerin oluşturulma aşamasıdır. Moulage Raporu ile sunulur ve çalışmaya sizin de katkı vermeniz sağlanır.

Google, Bing ve Alexa konsolları üzerinde hesap açma & entegrasyon, hedef sözcüklerin tespit edilmesi amacıyla yapılan Keyword Research gibi ön araştırmaya dahil adımlar bu aşamada yürütülür.

  • Dart

Pens Aşaması

Bu ikinci aşamada ise 36 adımdan oluşan Haute Couture SEO üyeliğine projeye uygun ayarlamalar yapılır. Daha önceden hazırlanmış bir planı ihtiyaçlarınıza uygun olarak yeniden kurmak olarak düşünebiliriz.

Hangi görevler tekrar etmeli, hangileri bir defa yapılmalı, hangileri liste dışı kalmalı veya hangi görevler daha öncelikli vb. ayarların yapıldığı aşamadır.

  • 36 Steps

36 Adım Aşaması

Bu üçüncü ve en çalışkan aşama artık Haute Couture SEO’nun 36 adımdan oluşan yapılacaklar listesini uygulandığı aşamadır.

36 Adım Aşaması 12 aylık bir zaman dilimine yayılmış görevler sablonudur. Nedir bu liste? Hemen bu 36 adımı tek tek inceleyin.

  • Final Rehearsal

Son Prova & Rapor

Moulage Raporunda belirlenmiş hedeflere ulaşılıp ulaşılamadığını gördüğümüz sonuç raporudur.

Bu aşamada çıkacak rapor nihayet ölçülebilir sonuçlar içerir. Hedeflenen kelimeler için SERP sonucu nedir, satış trendi nasıldır, abone, ziyaretçi rakamları veya etkileşim nasıl olmuştur vb. soruları cevaplar.

Sormak istediğiniz başka şeyler mi var?

Veya hemen başlayalım mı?

Son Sorular

Nasıl

Modern, hızlı, güvenli, Google dostu, basit ve becerikli WordPress altyapısı üzerinde kendi geliştirdiği kütüphaneyi kullanan sıkıcı bir ekip!

Nasıl ödeyeceğim?

Ödeme işlemi kredi kartı (Visa, Master) veya para kart ile çok kolay.

Haute Couture SEO Üyeliği Aylık $ 725 + KDV’dir. (Minimum üyelik süresi: 12 Ay)
Ödemenizi Maximum, CardFinans, Paraf, World, Axess ve Bonus kartlarına 2, 3, 6, 9 veya 12 ay taksitle gerçekleştirebilirsiniz.
Veya havale/eft yöntemini de tercih edebilirsiniz. Havale/eft seçeneğine ilişkin detaylar sipariş formunu doldurduktan sonra alacağınız ilk bilgilendirme maili içerisinde size iletilecektir.

İkinci Yıl: Siparişinizi verdiğiniz günü takip eden ilk yıl dönümünde Haute Couture SEO üyeliğiniz yenilenir ve fatura edilir. Ödemeleriniz düzenli devam ettiği sürece de hizmetleriniz kesintisiz devam eder.

Ödemeleriniz konusunda “kötü senaryo”: Ödemenizi geciktirdiğinizde önce hizmetiniz dondurulur. 3 hafta sonra ise sistemden tamamen silinir. Olan da SEO ekibimizin ve sizin paha piçilmez emeklerine olur.

Hizmet & üyelik iade koşulları nelerdir?

İlk 6 aylık blok hizmet tamamlandığında hiçbir sebep göstermeksizin ikinci 6 aylık bloğu iptal edebilir, kalan 6 aylık ücreti kesintisiz iade alabilirsiniz.

SEO hizmetimizi oluşturan görevler (Haute Couture SEO – 36 Adım) 12 aylık bir süreç içerisinde, adım adım uygulandığı için ilk 6 aylık hizmetin iadesi teknik olarak mümkün değildir.
Hizmet iptali ve iadesi konularında daha detaylı bilgiyi yasal yükümlülükler sayfalarımızdan edinebilirsiniz.