El İşçiliği

WebHOSTING

Kurumsal Çözümler
Merll Kurumsal HOSTING Planları

Sizin için sağlam güvenlik, sıkı performans ve %100 uyumluluk olmazsa olmaz bir gereklilik midir? İşletmenizin ihtiyaç duyduğu güvenlik ve performansı sağlayan bir web hosting mimarisini özelleştirmek için gelin birlikte çalışalım.

Bir Merll Hosting müşterisi olarak, her türlü konfigürasyonu planlama, uygulama ve yönetme konusundaki tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal Hosting Domain RAM CPU Disk Trafik E-Posta MySQL Ücret
Eko İş 1 2 GB 1 Core 4 GB 10 GB 25 5 ₺2.58,0,00 Satın Al
Limitsiz İş 1 4 GB 2 Core 64 GB Limitsiz Limitsiz Limitsiz ₺8.400,00 Satın Al
Limitsiz + 5 4 GB 4 Core 128 GB Limitsiz Limitsiz Limitsiz ₺11.200,00 Satın Al
Eklentiler (Add-on)
Temel Web HOSTING İhtiyaçları

Bireysel veya kurmsal tüm web sayfalarında zorunlu hale gelen SSL Sertifikaları ve işletmenize özel IP(v4/v6) adresleri.

Eklenti Ücret
IP Address ₺ 2.240,00/Yıl
Sıkı performans veya uyumluluk bir gereklilik midir? İşletmenizin ihtiyaç duyduğu hızlı performansı ve çalışma süresini sağlayan bir barındırma mimarisini özelleştirmek için gelin birlikte çalışalım. Bir Merll Hosting müşterisi olarak, her türlü konfigürasyonu planlama, uygulama ve yönetme konusundaki tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, soru & cevaplar veya rehberlik için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.
El İşçiliği HOSTING
Sayfanızı hemen bugün yayınlayın!

3.4GHz Hexa-Core E-2236 Coffee Lake Xeon işlemciler, NVMe disk teknolojisi ve CloudLinux + CageFS mimarisi ile size ayrılan sunucu kaynağını paylaşmadan, izole bir ortamda çalışmaya ne dersiniz? Fikirlerinizi, sayfanızı veya uygulamanızı hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde barındırmak için daha fazla beklemenize gerek yok.

Merll Hosting ile günün 24 saati sizin için çalışan bir ekibiniz oluyor. Diler kişisel çalışmanızı, dilerseniz işletmenize ait sayfaları veya uygulamaları barındırın. Merll Hosting ile artık tek ilgilenmeniz gereken yazılarınız, işletmeniz veya ürün & hizmetleriniz olacak.

2007 yılından bugüne güvenle ve birlikte inşa ettiğimiz Merll Hosting bir Triceps, The Web Tailor markasıdır.

Merll Müşteri Portalı
Kendi hesabınızı kendiniz yönetin!

Merll Hosting Müşteri Portalı ile hosting hizmetlerinizi, faturalarınızı, ödemelerinizi vb. bir çok detayı kendiniz yönetebilirsiniz.

Merll Hosting Planlarından herhangi birini satın aldıktan sonra, hesabınız otomatik olarak oluşturulur. Cpanel Hesap Bilgileri, Fatura Beyanları, Alan adı yönetimi ve 7/24 Destek bildirimleri ve diğer Destek Hizmetleri gibi birçok özellik Merll Hosting Müşteri Portalı ile sizi bekliyor. Şimdi hemen ücretsiz olarak kayıt olun.

Merll Hosting Müşteri Portalı

İhtiyaçlarınıza özel kesim web hosting planlarına hazır olun!