Customer Care

SUPPORT

Customer Care

We’re here for you
To help you and answer your questions 24/7.

It’s also very practical to reach us on our Twitter page. You can tweet us by clicking on the link below.

Contact Form
General InquiryWeb Design and DevelopmentHosting

FAQ

Questions

Web

Getting Started

Welcome to Triceps, The Web Tailor!
Triceps was founded in 2002 by Ugur Terzi. The company is currently serving its products & services from its main office (Next Level, Ankara – Turkiye) with the branch office (State College, PA – United States). The main products and services that it operates; Web design, web development, mobile applications, UI designs, UX designs, graphic designs, tailored type web hosting and domain name registration. (Please visit the About Us page for more information.)

What do you offer?

When we need a web design, some basic questions come to mind: What services will I receive in terms of design? How much am I going to pay? When will my web page be ready? Which functions will I have? Will I appear in Google search results (SERP)? Etc.

We don’t have a common answer to these questions for each project, but there are also services you can have by default when working with Triceps. For example, you’ll be sure about: Your web page & applications works smoothly on desktops, tablets, notebooks, and mobile devices. It is 100% compatible with search engines. It is built on current versions of the programming languages and database infrastructure; which it becomes as safe and long-lasting. You’ll have an admin panel which means you’re the real owner of your website or application. You’ll have 24/7 technical support from Triceps.

Each project has different budget needs, timetables, and processes. This variability is often associated with the nature of a set of elements: originality in design, function & skill structure, target audience, target language & languages, target device, marketing elements, content design, digital content (video & photo), etc.

Please contact us to discuss all these in more detail.

Bir fikrim var, ne yapabilirim?

Harika bir fikriniz var ama nasıl hayata geçireceksiniz?

Harika bir fikir var, ön araştırma yapılmış; benzersiz olduğuna ya da benzer işlerden daha iyi bir formda olduğuna eminsiniz. Nereden başlamalı? Hangi programlama dili seçilmeli? Hangi tip sunucuyu kullanmalı? Güvenlik, API, Mobil Arayüzler ve Mobil Uygulamalarla ilgili konuları nasıl yöneteceksiniz? Devam eden sürümler için nasıl plan yapmalısınız? Uygulama istatistiklerini nasıl analiz edeceksiniz? Kullanıcı deneyimini nasıl kurgulamalısınız? Yasal yükümlülükleri kimden öğrenmelisiniz? Gelir yöntemi ne olmalı? Yatırımcı bulunabilir mi? İçeriği birden fazla dilde nasıl uygulayabilirim? Ürünü geliştirme nasıl olur?

Tüm bu ve benzeri soruların cevapları Triceps’te mevcut. Tüm yapmanız gereken bize ulaşmak (İletişim formu, Twitter veya Triceps Chat).

Web sayfamı tamir ettirebilir miyim?

Web sayfanız -kimi istisnai durumlar haricinde- elbette tamir edilir. Lütfen bize iletişim formu aracılığı ile hemen ulaşın ve hemen sorunuza cevap bulalım.

Web üzerinde çalışan uygulamam için sizden yazılım desteği alabilir miyim?

Kesinlikle evet. Lütfen bize iletişim formu aracılığı ile hemen ulaşın, ve hemen sorunu çözelim.

WordPress & Joomla! sayfamı güncellenmesi lazım, yardımcı olabilir misiniz?

Kesinlikle evet. Lütfen bize iletişim formu aracılığı ile hemen ulaşın, ve hemen sorunu çözelim.

Sayfamda & uygulamamda bazı hatalar var. Çözmemde yardımcı olabilir misiniz?

Kesinlikle evet. Lütfen bize iletişim formu aracılığı ile hemen ulaşın, ve hemen sorunu çözelim.

Sayfam çok yavaş, hızlandırmam konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Kesinlikle evet. Lütfen bize iletişim formu aracılığı ile hemen ulaşın, ve hemen sorunu çözelim.

Sayfama bazı ek özellikler kazandırmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Kesinlikle evet. Lütfen bize iletişim formu aracılığı ile hemen ulaşın, ve hemen sorunu çözelim.

HOSTING

Başlarken

Merll Hosting’e Hoşgeldniz!
Merll bir Triceps markasıdır. Merll markası ile Triceps, Web hosting hizmetleri vermektedir. Merll sunucuları IBM veri merkezinde, CloudLinux işletim sistemi ile donatılmış dedcated-server’lardan oluşur. Merll müşterileri tüm hizmetlerini Merll Müşteri Portalı aracılığı ile online gerçekleştirir.

Hosting planları ve ürünlere ilişkin daha fazla detay için lütfen Merll Hosting sayfamızı ziyaret ediniz.

Hizmetlerimi şirketinize nasıl taşıyabilirim?

Alan Adımı nasıl transfer edebilirim ve hizmetlerimi şirketinize nasıl taşıyabilirim?
Alan adı transferi ve hosting hizmetlerini taşımak oldukça kolay bir süreçtir. Doğru zamanlama ise sorunsuzca gerçekleştirilebilir. Talep ettiğiniz an bu taşınma sürecini hiç bir veri kaybı olmadan sizin adınıza gerçekleştirebiliriz. Bu süreçte siz çalışmalarınıza normal akışında devam edersiniz.

Sizinle güvende miyim?

E-posta yoluyla gönderilen hassas bilgileriniz var ve web siteniz aracılığıyla yapılan işlemler her zaman korunmalıdır; peki böyle bir yapıda bizimle güvende misiniz?
Bu soruya çok basit bir cevap var, evet!

Merll Hosting, bir Triceps kuruluşudur ve Türkiye Cumhuriyeti Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu tarafından sertifikalandırılmıştır. Merll Hosting sunucuları, dünyadaki en gelişmiş Veri Merkezleri olan IBM Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Hesap izolasyonu için sunucular CloudLinux işletim sistemine sahiptir ve CageFS aracılığı ile sahip olduğunuz sunucu kayneğı başka hesaplar ile paylaşmazlar. Bu, sanal sunucu sahibi bir hesap gibi; kendi kaynağına sahip olduğunuz ve başkalarından dolayı web sayfalarınızın veya ilgili herhangi bir hizmetinizin sorun yaşamayacağı anlamına gelir.

Hizmetlerimiz hakkında başka sorularınız varsa lütfen bize ulaşın! Veya Merll Hosting sayfasından planlara göz atın.

Spam ile savaşta birlikte miyiz?

Merll Hosting, kurulduğu 2008 yılından itibaren -her adil web hosting firması gibi- 7/24 spam ile savaşmaktadır. Mailscanner ile her alınan ve göndeilen mail taranır.

Spam ile savaşımız hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın! Veya Merll Hosting sayfasından planlara göz atın.

SSL Sertifikası tahsis ediyor musunuz?

Evet. Merll Hosting piyasadaki en geçerli ve güvenli SSL sertifikalarını sizin adınıza tahsis eder ve hesabınıza kurar. Lütfen ilgili hizmetleri Merll Hosting sayfasından inceleyin veya bize yazın.

Alan Adı tahsis ediyor musunuz?

Evet. Lütfen ilgilendiğiniz alan adını Merll Hosting Müşteri Portalından aratabilir ve müsait ise kolayca (kredi kartına taksitle & havale) satın alabilirsiniz.

IP adresi tahsis ediyor musunuz?

Evet. Ama öncelikle bir hosting planına sahip olmanız gerekmektedir. İhtiyacınıza uygun planı Merll Hosting Müşteri Portalından kolayca (kredi kartına taksitle & havale) satın alabilirsiniz.

SEO

SEO hizmeti veriyor musunuz?

Triceps’in uzmanı olduğu konulardan biri de SEO’dur. Salt bir SEO hizmeti yerine önerdiğimiz himzet Haute Couture SEO hizmetidir. Lütfen detaylar için Haute Couture SEO sayfamızı ziyaret edin.

Haute Couture SEO'nun rakiplerinden farkı nedir?

Haute Couture SEO sizin ürün ve hizmetlerinizin daha görünür, daha müşteri odaklı ve böylece daha rekabetçi olmasına odaklanmış, aylık olarak tekrar eden 36 adımlık bir çalışma planıdır. Rakiplerimiz sizin SERP (arama motoru sonuç sayfası) üzerinde yukarı çıkmanıza odaklanırken biz sizin ürün & hizmet ve müşteri ilişkisine odaklanırız. Rakiplerimiz sizin sayfanızdaki ziyaretçi sayısına ve trafiğe odaklanırken biz hedef kitlenizi sayfanıza getirmek ile ilgileniriz. Özetle sizin ihtiyaçlarınıza özel kesim bir SEO çalışması ile sizin boşa zaman ve para harcamanızı önler, işinize odaklanmanızı sağlarız.

MOBILE

Mobil uygulama tasarımı ve geliştirme hizmeti veriyor musunuz?

Evet. Özellikle mobil uygulama arayüz geliştirme konusunda çok iddalıyız. Programlama kısmında ise Belgrad’daki ve Hindistan’daki çalışma ortaklarımız yardımıyla güzel işler çıkarmaya devam ediyoruz. Örnek projeler ve sorular için lütfen iletişim formunu kullanın.